Yarıçap: Kapalı
Yarıçap:
km Coğrafi konum için yarıçapı ayarla
Ara
Kız Apartları

10 / 14 öğeler gösteriliyor

Filtreleri aç
Say
Sırala
Sıra
Apart dairenizde misafirlerinizi dilediğiniz gibi ağırlayabilirsiniz

Batın Kız Apartı, Karabük üniversitesine yürüme mesafesinde, öğrencilerin yoğun olduğu ve ulaşım problemi olmayan 100.yıl mahallesinde konumlanmıştır.

Karabük Kız Öğrenci Evi Asmina Apart

Karabük Kız Öğrenci Evi olarak da anılan Asmina Apart, Karabük üniversitesine yürüme mesafesinde olup kız öğrencilere barınma hizmeti vermektedir.

Elfida Kız Öğrenci Apartı

Karabük Elfida Apart, yeni adıyla Eflan Apart kendinizi rahat ve temiz bir ev ortamında hissetmeniz amacıyla kaliteden ödün vermeden tasarlandı.

Doğa Apart Kız Öğrenci Kompleksi

Kız Öğrenci Kompleksi olan Doğa Apart, 100.yıl mahallesinin girişinde konumuyla Karabük üniversitesine sadece 250 metre uzaklıkta olup yürüme mesafesindedir.

Öğrenciye özel 1+1 eşyalı daireler

Demircanlar Kız Apartı Karabük üniversitesine yürüme mesafesinde konumlanmış olup genel anlamda kız öğrencilere yönelik apart hizmeti vermektedir.

Başarınızı güven ve konforla destekliyoruz!

Karabük’te kız, erkek öğrenci konaklaması denilince akla gelen tek adres elbette kalitesi, güvenilirliği ve keyfiyle, Ünikeyf Apart.

Ulusoy Gayrimenkul & Danışmanlık, Karabük’ün Eflani ilçesinde full eşyalı değişik yapıda kiralık daireleriyle güvenlikli hizmet vermektedir.

Yükleniyor…