Doğa Apart

Kız Öğrenci Kompleksi olan Doğa Apart, 100.yıl mahallesinin girişinde konumuyla Karabük üniversitesine sadece 250 metre uzaklıkta olup yürüme mesafesindedir.

Uzun yıllardan beri Karabük Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekte olan Doğa Kız Apartı, yeni hizmete açılan 100. yıl şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Sağladığı hizmetler ve konumu itibariyle kız öğrencilerin konaklayabileceği, hijyen ve güvenliği ön planda tutan Doğa Kız Öğrenci Apartı, 2 ve 3 kişilik odalarda, sınırsız yüksek kalite İnternet, 24 saat sıcak su, doğal gazlı ısıtma, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, etüt ve fitness salonu ile eşsiz hizmetler sağlıyor.

“Kampüs Alanına 250 Metre Uzaklıkta”

Doğa Apart 100.yıl şubesi özellikle konumu itibariyle mükemmel bir öneme sahip. Demir Çelik Kampüs alanına sadece 250 metre uzaklıkta, 100. Yıl Mahallesi öğrenci yaşam alanının tam ortasında yer almaktadır. Tüm standartlara uygun olarak inşa edilen yeni ve güvenli bir binada hizmet veren Doğa Kız Apartı, aile ortamını aratmayacak imkanlar sağlıyor.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed