Asmina Apart

Karabük Kız Öğrenci Evi olarak da anılan Asmina Apart, Karabük üniversitesine yürüme mesafesinde olup kız öğrencilere barınma hizmeti vermektedir. Öğrenim dönemi harici zamanlarda ise yine kız misafirlere konaklama hizmetini sürdürmektedir.

Konumu itibariyle üniversiteye hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. Sabahları açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeğinin yanı sıra kafeterya hizmeti de vermektedir.

Bütün odalarımızda baza, full ortopedik (antibakteriyel) yataklar, lcd tv, kişiye özel gardırop, İnternet bağlantısı bulunmaktadır.

Asmina Apart, 2-3-4 kişilik lüks odalarımız, sıcak su, doğal gazlı ısınma sistemi, 24 saat kesintisiz yüksek hızda İnternet, çamaşır ve ütü, temizlik görevlisi hizmet ve olanakları sağlamaktadır.

Asmina Apart KarabükÖğrencilerimizin kendilerini evinde hissettiği huzur ve mutluluğu yaşayarak onların başarılarına başarı katmak için gereken tüm hassasiyeti göstermektedir.

Asmina Apart’ ın düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, bahsedilen güvenliği, apart içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmek için işletmemizi gelip görmelisiniz.

Asmina Apart olarak misafirlerimize temiz bir aile sıcaklığı, kalite, ve güveni bir arada sunmaktan onur duymaktayız!

Siyasi görüşü olmayan apartımız, hiçbir şekilde vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed