Safrangold Kız Apartı

Safrangold Kız Apartı, Karabük Üniversitesi kampüs alanına 750 metre uzaklıkta yürüme mesafesinde öğrencilerin yoğun olarak bulunduğu 100.yıl mahallesindedir.

Safrangold Kız Apartı - karabukapart.comBinamız deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak 1.sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir. 5 kattan oluşan binamızda 16 adet daire, 33 adet oda, 16 adet mini salon, 17 adet wc ve banyo, yemekhane, etüt salonu, revir, çamaşır ve ütü odası bulunmakta olup müşterilerimizin her türlü ihtiyaçları düşünülmüştür.
Binamız kamera sistemi ile izlenmekte  olup binamızın etrafı panel çit ile çevrilidir.Ana giriş kapımız dışarıdan yabancı girişini engellemek  amacıyla parmak izli kilit sistemi ile çalışmaktadır.

Karabük apartlar içinde haklı başarılara imza atan işletmemizde güvenlik ve temizlik ön planda gelmektedir.

Kalıcı olmanın kalite ve kendini sürekli yenilemekten geçtiği fikrini benimsemiş, öğrenci (müşteri) memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Safrangold  Kız Apartı sizlere  ev sahipliği yapmaktan mutluluk ve onur duyacaktır.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed