Ada Kız ve Erkek Yaşam Merkezi, Safranbolu ve 100.yıl mahallesinde kampüs alanına yürüme mesafesindeki apart dairelerimiz ile Karabük üniversitesi öğrencilerimizin hizmetindeyiz.

Ada Kız ve Erkek Yaşam Merkezi - karabukapart.com100.Yıl Apart dairelerimiz; 2 Oda ve 1 Mutfaktan oluşmaktadır. Her odada 2 öğrencinin kalabileceği şekilde geniş ve özel olarak hazırlanmıştır.

Ada Kız ve Erkek Yaşam Merkezi Karabük apart dairelerinde buzdolabı, ocak, çamaşır makinesi, mutfak eşyaları, baza, kanepe gibi zorunlu ve gerekli ev eşyaları standart donanım olarak bulunmaktadır. Size sadece, bavulunuzu alıp gelmek kalıyor…

En Uygun Fiyatlarla

En ekonomik fiyatları sunma çabasıyla oluşturduğumuz Safranbolu Apart yaşam merkezimizde giriş çıkış saati olmamakla birlikte 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Üniversiteye 2 dakika yürüme mesafesinde olması ve okula her saat başı ücretsiz servis hizmetimizin bulunması takdir edersiniz ki öğrencilerimiz tarafından 100.yıl apart olarak tercih edilmemizde en büyük etken olmaktadır.

Elektrik Su Doğal gaz ve İnternet faturaları kira bedeline dahil olup işletmemize aittir. Tüm bunların yanı sıra isteğinize göre 1,2,3,4,5 kişilik daireler de düzenleyebiliriz.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!


  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Adres & İletişim

Adresimiz

Ada Kız ve Erkek Yaşam Merkezi Karabük

GPS

41.2159683, 32.6617319

E-posta

-

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed