Yıldız Life Residence

Yıldız Life Center, kiralık daire hizmeti verdiğinden ötürü bilgileri Karabük Öğrenci Rehberi sitesine taşınmıştır. Sayfasını ziyaret etmek için buraya dokunabilirsiniz.

Yıldız Life Center, apart daire hizmeti VERMEMEKTEDİR.

Ziyaret edeceğiniz link:
https://karabukogrenci.com/rehber/item/yildiz-life-residence/

Yine de Bilginiz olsun;

Yıldız Life Residence, Yıldızlar Gayrimenkul ve İnşaat tarafından kurulmuş bağımsız üç ana binadan oluşan 100.yıl merkezde konumlanmış rezidans dır.

yıldız life residence - karabukapart.comKarabük rezidans işletmesi, Bowling, bilardo, masa tenisi fıtnıs center, market, sinema salonu, pastahane ve kırtasiye gibi birçok sosyal alanın bir arada olduğu yaşam merkezidir.

5 Yıldızlı Otel Konforu

Yıldız Life Residence, 5 yıldızlı otel konforuna sahip, sunulan imkanlarla öğrencinin rahat edebileceği ve hiç bir sorunu yaşamayacağı komplike bir yaşam merkezidir. Konum itibarıyla Karabük üniversitesi kampüs alanına  yürüme mesafesinde ve sosyal hayatın merkezinde; 100.yıl mahallesindedir. 15 dakikada bir geçen dolmuşlar ile Safranbolu 7 dakika mesafededir.

Yıldız Life Residence yaşam merkezi içinde Yemen Kahvecisi, Çay ve Ötesi, Çorba ve Tantuni, 100.Yıl PTT şubesi, Kebapçı, zilli Öküz Hamburger firması, gibi bir çok firma bulunmaktadır.

Tesiste bulunan daireler 2+0 ve 2+1 projeli komple eşyalı olarak düzenlenmiş, 1. sınıf lüks dairelerdir.

Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Adres & İletişim

Adresimiz

Yıldız Life Residence 100.Yıl Mahallesi Karabük

GPS

41.218669, 32.667758

Telefon

-

E-posta

-

Web

-

Soc. Networks

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed