Yakup Yaylacı Apart

Yakup Yaylacı Apart, sosyal hayatın 24 saat devam ettiği 100.Yıl mahallesinde, şehir merkezine ve Karabük Üniversitesine yakın konumdadır. Temizliği, düzeni ilke edinmiş sükunet ve huzurun konumlandığı bir nokta “hayatınızda kalite varsa bir gün mutlaka karşılaşırız” sloganıyla hizmet vermektedir.

Konuklarımız bizim için değerli!

Yakup Yaylacı Karabük Apart, konaklama ihtiyacınızı beklentileriniz doğrultusunda yeterince karşılayabilecek donanıma sahip olmasıyla beraber apart dairelerinde temizlik ve güven ilk sırada yer almaktadır. Her gün yapılan temizlik ve nevresim değişimi misafirlerine verdiği değeri ve hassasiyeti göstermektedir.

En işlek ve hareketli konum

Konum itibarıyla Karabük Üniversitesi öğrencilerinin yoğun olarak bulunduğu sosyal imkan ve çeşitlilik bakımından çok zengin olan 100.yıl mahallesindedir.

Tamamen yasal olarak hizmet veren, günlük, haftalık, aylık, yıllık olarak kiralama yapabileceğiniz Apart daireleri, prensipleri gereği hizmetlerinde apayrı bir  kusursuzluk sergilemektedir.

Yakup Yaylacı Apart24 saat Sıcak Su

Karabük Y.Y Apart, doğal gaz ile ısıtılan dairelerinde 24 saat sıcak su imkanını “hizmet” olarak değil “zorunluluk” anlayışıyla vermektedir.
Aynı zamanda havlular günlük değişmekte ve hijyenik ortam için gerekli düzenlemeler titizlikle yapılmaktadır.

Otopark sorunu bulunmayan ve huzurlu, sakin bir konumda yer alan Yakup Yaylacı Apart dairelerinde öncelik GÜVEN, TEMİZLİK ve KONFOR dur

Temiz bir ortamda Güvenle barınabileceğiniz ve konforun en güzelini yaşayabileceğiniz bir apart için ilk tercihiniz Y.Y Karabük Apart olmalı.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed
Nagi 6 Mayıs 2019 17:15
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet

Ehh işte…