Uğur Pansiyon ve 100. Yıl Günlük Daire

2010’da kurulmuş olan Uğur Pansiyon, 100 Yıl’da günlük kiralık 1+1 ve 2+1 Daire seçenekleri ile Karabük’te müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Sizlere en huzurlu ve lüks evleri yarattık. Kendinizi evinizde hissetmemeniz için hiçbir neden yok. Huzurlu ve manzaralı dairelerimiz 100. yılda sizleri beklemektedir.

Kendi Eviniz Gibi

Karabük’te Günlük Kiralık Daireler ile sizleri kendi evinizde gibi hissettirecek, konforlu ve geniş evlerimize misafir olabilirsiniz.

2010’da kurulmuş olan Uğur Pansiyon ve 100.Yıl Günlük Daire, 9 yıldır Karabük’te müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
1+1 ve 2+1 Daire seçenekleri ile içinizi ısıtacak bir ortamı sizin için hazırladık. İster günlük, ister haftalık kiralayabileceğiniz daireler ile hizmetinizdeyiz.

Kaliteyi her zaman birinci planda tutan Uğur Pansiyon, kaliteli hizmet verirken cebinizi de düşünüyor. 100 Yıl’da günlük kiralık daire denilince akla gelmemizin bir sebebi var.

Misyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlar, mevcut en iyi seçimler ve azami derecede bir kolaylık sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Ait olmak için evrensel insani duygulara dokunmak – nerede olursanız olun memnuniyetle karşılanma, saygı görme ve takdir edilme arzusu.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uğur Pansiyon ve 100. Yıl Günlük DaireKarabük 100. Yıl’da aile sıcaklığı ve konforunda yaşayabileceğiniz, temizliği gün aşırı yapılan kullanışlı evler Karabük’te Uğur Pansiyon’da. Uygun fiyat garantisi ile hiç tereddüt etmeden kiralayabileceğiniz, kiralarken ister nakit, ister kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz güvenlikli ve lüks evlerimizde günlük ve haftalık kiralama seçeneklerimiz ile yerinizi ayırtabilirsiniz.

Şartlar ve Koşullar

 1. Elektrik ,su, gaz ve aidat giderleri konaklama fiyatına dahildir.Misafir bu hizmetler için ayrıca ücret ödemez.
 2. Konut, misafire temizlenmiş ve tüm ev eşyaları ile birlikte eksiksiz olarak teslim edilmiştir. Konaklama süresince temizlik hizmeti ekstra ücrete tabidir.
 3. Misafir, söz konusu konutu ikamet amaçlı değil ancak geçici süreli konaklama amaçlı olarak kullanacağını kabul ve taahhüt eder.Bu vesile ile konutu ,konaklama bitiş tarihinde ve en geç saat 12.00’de teslim aldığı tüm eşyaları ile birlikte eksiksiz olarak, hiçbir ihtara gerek kalmadan ev sahibine teslim edecektir.
 4. Konaklama ücreti süresi bedelince peşin olarak tahsil edilecek olup bu ücreti ödemeden konut teslimi yapılmayacaktır.
 5. Misafir, konaklama süresince bulunacağı konutta ve/veya eşyada meydana gelebilecek tüm hasar,zarar ve ziyandan sorumludur.Ev sahibi, varsa kendisine ödenmiş olan teminat bedelinden söz konusu zarar ve ziyanı mahsup etme hakkını saklı tutar.Zararın teminat bedelini aştığı durumlarda ev sahibi zararın misafirden tahsil edilmesini talep edebilir.Hasar ve ziyan olmaması durumunda teminat bedelinin tamamı misafire iade edilecektir.
 6. Misafir, söz konusu konutta geçici konaklama amacı ile bulunacak olup TC yasalarına aykırı hiçbir faaliyette bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. Ayrıca ev sahibi ile arasında satın aldığı konaklama hizmeti dışında bir bağının olmadığını da kabul , ve beyan eder.
 7. Ev sahibi ,misafire konaklama hizmeti ve evde bulunan eşyaların amacına uygun ve güvenli bir şekilde kullanılması dışında hiçbir ek hizmet ya da ürün taahhüdünde bulunmamıştır.
 8. İş bu sözleşme başlangıç tarihi konaklama başlangıç tarihidir.Sözleşme bitiş tarihi ise konaklama bitiş tarihidir.Konaklama bitiş tarihi itibari ile sözleşme sona erer ve yenilenmez.
 9. Misafir, kendisinin ve konaklama süresince kendisi ile birlikte konaklayacak olan kişi ya da kişilerin kimlik bilgilerini ev sahibine ibraz etmekle yükümlüdür. Misafir beyan ettiği toplam konaklayacak kişi sayısını değiştiremez , sonradan konaklama amaçlı kimlik beyanı yapılmamış misafir kabul edemez. İş bu nedenle meydana gelebilecek her türlü yasal sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu nedenle oluşacak her türlü yasal yaptırımdan dolayı mal sahibinin rücu hakkının bulunduğunu peşinen kabul eder.
 10. Misafir söz konusu konutta maksimum misafir sayısı dışında ek kişi ya da kişilerin konaklamasını yaptıramaz.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

 • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

00:01 - 23:59

Salı

00:01 - 23:59

Çarşamba

00:01 - 23:59

Peşembe

00:01 - 23:59

Cuma

00:01 - 23:59

Cumartesi

00:01 - 23:59

Pazar

00:01 - 23:59

7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed