Safrangold Erkek Öğrenci Apartı

Üniversite öğretim dönemlerinde öğrencilere apart ve pansiyon hizmeti veren Safrangold Erkek Öğrenci Apartı, yaz dönemlerinde normal apart hizmeti vermekte olup ailelere de konaklama imkanı sunmaktadır.

Safrangold Erkek Öğrenci Apartı toplam 16 daire, 32 oda, 16 salon, her dairede wc ve banyo dan oluşmaktadır. Odalarımız 2, 3 kişilik bazalı,çalışma masası, elbise dolaplı olup her birisi balkonludur. Geniş,ferah 4 kişilik olan dairelerimizde mutfağımız, set üstü ocağımız buzdolabı ve tv bulunmaktadır.

safrangold karabük apartSafrangold Erkek Öğrenci apartımız Karabük Üniversitesine 500 m mesafede olup altın kalem öğrenci yurduna 100 m, Akel kız apartları yanındadır. Safrangold erkek apartları olarak siz öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmenizi dileriz.

Safrangold olarak kalıcı olmanın kalite ve kendini sürekli yenilemekten geçtiği fikrini benimsemiş yönetim anlayışımızla, öğrenci (müşteri) memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir.

Safrangold Erkek Öğrenci Apartı, siz; öğrencilerimize ev sahipliği yapmaktan mutluluk ve onur duyacaktır.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!

  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:00 - 23:59

Salı

08:00 - 23:59

Çarşamba

08:00 - 23:59

Peşembe

08:00 - 23:59

Cuma

08:00 - 23:59

Cumartesi

08:00 - 23:59

Pazar

08:00 - 23:59

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed