Eğitim hayatının yaşandığı 100.yıl mahallesinde konumlu Nur Kız ve Erkek Öğrenci Apartları, Karabük üniversitesi kampüs alanına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Nur Kız ve erkek Öğrenci Apartları - karabukapart.comMerkezi konumda bulunan ve 2, 3, ve 4 kişilik süit dairelerden oluşan Karabük apart larımız, sizlere en iyi öğrenim hayatını sunmak amacıyla tam donanımlı ve eşyalı olarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Salonlu ve salonsuz apart seçenekleri sunulan işletmemizde fiyatlarımız, 2 kişilik odada kişi başı 300 TL’den başlamaktadır. Bunun yanı sıra elektrik, su, doğal gaz, İnternet ve apartman giderleri tamamen Nur Kız ve Erkek Öğrenci Apartları na aittir.

Ücretsiz servis imkanının da sunulduğu Karabük 100.yıl mahallesinde bulunan apartlarda rahat ve güvenli öğrenim hayatı için gerekli imkanlar sunulmaya çalışılmıştır. Karabük 100.yıl apart.

WhatsApp ile mesaj göndermek için dokunun!


  • Apart içeriğinde hatalı, yanlış, eksik bilgi olduğunu düşünüyorsanız düzeltme veya ilave için lütfen buraya dokunun!
Karabük de apart arıyorsunuz ve karar veremediniz…

Yoksa yeteri kadar bilgi sahibi olamadınız mı?
Aşağıdaki önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bu apart size mi ait?
Alt kısımda bulunan TALEP LİSTESİ başlığı altındaki LİSTELEME TALEP ET butonuna dokunun. Bilgileri düzenlemek ve daha fazla içerik girmek için işletmenizi sahiplenin.

Adres & İletişim

Adresimiz

Nur Kız ve Erkek Öğrenci Apartları Karabük

GPS

41.216138979904, 32.662090160264

E-posta

-

Web

-

Talep Listesi

Bu işletme size ait ise içerik bilgilerini değiştirmek, ilaveler yapmak ve düzenlemek için lütfen talep oluşturun. Yardım ve bilgi için Özel Üye Ol sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Veya +90 545 763 24 75 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Listeleme Talep Et

İncelemeler

Bir İnceleme Bırak

captcha-input
Fiyat
Konum
Personel
Temizlik
Memnuniyet
Yayımlanıyor ...
Derecelendirmeniz gönderildi
Lütfen bütün alanları doldurun
Captcha check failed